220px-Achtung.svg

Informācija par ūdensvada dezinfekciju Inčukalnā, Gaujā un Kārļzemniekos

Informācija par ūdensvada dezinfekciju Inčukalnā

Sakarā ar ūdensvadu skalošanu un dezinfekciju Inčukalnā otrdien un trešdien, 10. un 11.11.20. ūdens var būt duļķains. Ūdeni var lietot uzturā un sadzīvē. Dezinfekcijā izmanto ūdeņraža pārskābi jeb peroksīdu, kas ūdenī sadalās par ūdeni un skābekli. Bērniem ūdeni pirms dzeršanas gan labāk uzvārīt! Lūdzam duļķaino ūdeni notecināt līdz tas ir dzidrs un tīrs, pēc notecināšanas ūdeni var droši lietot uzturā un sadzīvē.

 

Informācija par ūdensvada dezinfekciju Gaujā

Sakarā ar ūdenstorņa dezinfekciju Gaujā otrdien, 03.11.20. no aptuveni plkst. 9.00 līdz aptuveni plkst. 14.00 iespējams dzeramā ūdens padeves pārtraukums vai pazemināts spiediens. Sagatavojiet ūdens rezerves. Pēc padeves atjaunošanas iespējama īslaicīga ūdens duļķainība.

Sakarā ar ūdensvadu skalošanu un dezinfekciju Gaujā ceturtdien un pirmdien, 05. un 09.11.20. ūdens var būt duļķains. Ūdeni var lietot uzturā un sadzīvē. Dezinfekcijā izmanto ūdeņraža pārskābi jeb peroksīdu, kas ūdenī sadalās par ūdeni un skābekli. Bērniem ūdeni pirms dzeršanas gan labāk uzvārīt! Lūdzam duļķaino ūdeni notecināt līdz tas ir dzidrs un tīrs, pēc notecināšanas ūdeni var droši lietot uzturā un sadzīvē.

 

Informācija par ūdensvada dezinfekciju Kārļzemniekos

Sakarā ar dzeramā ūdens sistēmas iekārtu dezinfekciju Kārļzemniekos otrdien, 03.11.20. no plkst. 13.00 ūdens var būt nedaudz duļķains un iespējams īslaicīgs ūdens padeves pārtraukums. Ūdeni var lietot uzturā un sadzīvē. Dezinfekcijā izmantosim peroksīdu, kas ūdenī sadalās par ūdeni un skābekli. Bērniem ūdeni pirms dzeršanas gan labāk novārīt!