Paldies par atsaucību, kolēģis ir pievienojies mūsu kolektīvam!!!

PSIA “Vangažu Avots” STEIDZAMI aicina darbā santehniķi.

Pamatpienākumi:
Veikt ūdensvada un kanalizācijas tīklu un to sistēmu elementu profilakses, apsekošanas un sīkos remonta darbus.
Veikt ūdensvada un kanalizācijas tīkla apsekošanu un sīkos remonta darbus saskaņā ar darba uzdevumu attiecīgajā objektā.
Pēc nepieciešamības veikt ūdens patēriņa skaitītāju plombēšanu.
Veikt kanalizācijas pārsūknētavu un attīrīšanas iekārtu tīrīšanas darbus.

Papildus pienākumi:
Teritorijas uzkopšana un zāles pļaušana.
Un citi saimnieciskie darbi pēc vadītāja norādēm.

Prasības:
Pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība.
Pieredze santehniķa darbā
Tehniskās prasmes attiecīgajā profesijā.
B kategorijas vadītāja apliecība.

Latviešu un krievu valodas zināšanas.

Godprātīga attieksme un atbildība pret uzticētajiem darba pienākumiem.

Piedāvājam:
Darba vietu Priežu ielā 4, Vangažos un citās apkalpojamajās teritorijās.
Droša darba vide (tiek nodrošināts darba apģērbs, apavi, individuālie aizsardzības līdzekļi).
Darba atlīdzību EUR 841.00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas (bruto) pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika EUR 1050.00.

Darba laiks: individuāls darba grafiks, saskaņojot ar vadītāju.

Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Pieteikties var zvanot uz zemāk norādītājiem tālruņa numuriem, vai pieteikumu sūtīt uz e-pastu info@vangazuavots.lv .
Tālruņi papildinformācijai: 29909650, 67995378.