INFORMĀCIJA INČUKALNA PAGASTA, SIGULDAS NOVADA IEDZĪVOTĀJIEM/KLIENTIEM!

SIA “Saltavots” informē, ka sakarā ar PSIA “Vangažu avots” uzņēmuma reorganizāciju, turpmāk ar 01.07.2024., saistību pārņēmējs un pakalpojumu sniedzējs Inčukalna pagastā par centralizētajiem ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem būs SIA “Saltavots”.

Paziņojums!

https://vangazuavots.lv/wp-content/uploads/2024/06/Informacija_Siguldas_novada_klientiem_01.07.2024_Saltavots.pdf

PAZIŅOJUMS KREDITORIEM PAR REORGANIZĀCIJU

PAZIŅOJUMS KREDITORIEM PAR REORGANIZĀCIJU

Ropažu novada pašvaldības dome 2023.gada 26.jūlijā un Siguldas novada pašvaldības dome 2023.gada 20. jūlijā pieņēma lēmumu par Pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību “VANGAŽU AVOTS” (Reģ. Nr. 40003274925), turpmāk – PSIA “VANGAŽU AVOTS”, reorganizāciju, saskaņā ar kuriem tika nolemts uzsākt PSIA “VANGAŽU AVOTS”, reorganizāciju, to sadalot sašķelšanas ceļā, un PSIA “VANGAŽU AVOTS” mantu un saistības, kas nepieciešamas  sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanai Ropažu novada Vangažu pilsētā, nodot Pašvaldības SIA “Garkalnes inženiertīkli” (reģ. Nr. 40103280684), un PSIA “VANGAŽU AVOTS” mantu un saistības, kas nepieciešamas sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanai Siguldas novada Inčukalana pagastā, nodot Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “SALTAVOTS” (Reģ. Nr. 40103055793). Pēc reorganizācijas spēkā stāšanās, PSIA “VANGAŽU AVOTS” beigs pastāvēt bez likvidācijas procesa.

2024. gada 14. martā PSIA “VANGAŽU AVOTS” dalībnieku sapulce pieņēma lēmumu par reorganizācijas līguma projekta saskaņošanu un iesniedza Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā (turpmāk – UR) pieteikumu reorganizācijas uzsākšanai. 2024. gada 20.martā UR pieņēma lēmumu par reorganizācijas līguma projekta pievienošanu PSIA “VANGAŽU AVOTS” reģistrācijas lietai.

PSIA “VANGAŽU AVOTS” dalībnieku sapulce 2024. gada 8. maijā pieņēma lēmumu par reorganizāciju, un 2024. gada 20. maijā Pašvaldības SIA “Garkalnes inženiertīkli” iesniedza UR paziņojumu kreditoriem pieteikt savus prasījumus, kas UR tīmekļvietnē (info.ur.gov.lv)tika publicēts 2024.gada 23. maijā. PSIA “VANGAŽU AVOTS” kreditori, kuru prasījumu apmierināšanu apdraud minētā reorganizācija, tiek aicināti pieteikt sava prasījuma nodrošināšanas prasību viena mēneša laikā no paziņojuma publicēšanas UR tīmekļvietnē, tas ir, līdz 2024.gada 23.jūnijam, iesniedzot kreditora prasījumu un tā pamatojumu apliecinošus dokumentus sadalāmās PSIA “VANGAŽU AVOTS” juridiskajā adresē: Priežu iela 4, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136 vai ar drošu elektronisko parakstu parakstītus uz e-pastu: info@vangazuavots.lv.

Paziņojums par reorganizāciju publicēts Uzņēmumu
reģistra tīmekļvietnē:  info.ur.gov.lv 23.05.2024.

https://info.ur.gov.lv/#/notices-to-creditors/52783

https://info.ur.gov.lv/#/notices-to-creditors/52783

PATEICAMIES PAR SADARBĪBU!

Paziņojums Inčukalna, Smilšu ielas iedzīvotājiem

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem, 2024.gada 16. maijā no plkst. 12.00 līdz 15.00 būs ūdens padeves pārtraukums Inčukalnā, Smilšu ielā. Norādītais ūdens piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no darbu veikšanas ilguma. Ūdens piegāde var tikt atjaunota pirms norādītā laika!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Udensvada skalošanas darbi Inčukalnā

Informējam, ka netīrais ūdens saistīts ar vakar, 17. aprīlī notikušo udensvada bojājumu.

SIA “SALTAVOTS” organizēs ūdensvada skalošanu Atpūtas ielas, Inčukalnā apkārtnē no 4 hidrantiem, šodien, 18. aprīlī pēc plkst. 15.00. Skalošanas laikā iespējama ūdens spiediena samazināšanās. Pēc skalošanas iespējama īslaicīga ūdens uzduļķošanās.

Atvainojamies part sagādātajām neērtībām!

Ūdensvada avārija Inčukalnā

2024. gada 17. aprīlī Inčukalnā notikusi ūdensvada avārija, pašreiz pārtraukta ūdens apgāde. Avāriju plānots novērst 2 – 3 stundu laikā.

Atvainojamies par sagādātajām nēertībām!

Aicinām darbā kolēģi!

Ropažu un Siguldas novadu kapitālsabiedrība, kas nodrošina centralizētos ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus Vangažu pilsētā un Inčukalna pagastā, PSIA “Vangažu avots” AICINA DARBĀ

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu TEHNIĶI

(profesijas kods 3112  35)

TEV UZTICĒSIM

 • Ūdens un kanalizācijas tīklu (ŪKT), jeb objektu profilaktisko apsekošanu, lai nodrošinātu tīkla infrastruktūras uzturēšanai nepieciešamo pasākumu plānošanu un operatīvu reaģēšanu avārijas situācijās;
 • Veikt visa veida kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmu, kas ietver pilna cikla nodrošināšanu (vietas konstatēšana, sagatavošana, nepieciešamo darbu veikšana, darba vietas sakārtošana), remonta un avārijas novēršanas darbus, nepieciešamības gadījumā izbūvi un pārbūvi;
 • Veikt ŪKT iekārtu apkopes un objektu tīrīšanas darbus, t.sk. zāles pļaušana vasaras sezonā;
 • Darbs ar klientiem – pakalpojuma lietotājiem (skaitītāju nolasīšana, plombēšana, pārskatu sagatavošana iesniegšanai grāmatvedībā u.c.)

MĒS PIEDĀVĀJAM

 • Darbu ar normālu darba laiku;
 • Darba algu EUR 1200 – 1335, pirms nodokļu nomaksas;
 • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

SAGAIDĀM, KA TEV IR

 • Augstākā vai profesionālā izglītība, vēlams ūdenssaimniecības jomā;
 • Profesionālā pieredze;
 • Iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel, atbilstoši amata kompetencei);
 • “B” kategorijas autovadītāja apliecība.

TU IEGŪSI

 • Darbu Pašvaldības uzņēmumā;
 • Sociālās garantijas un stabilu atalgojumu vienmēr laikā;
 • Ieplānotu, apmaksātu atvaļinājumu;
 • Mazu un draudzīgu kolektīvu.

Darba vieta: Priežu ielā 4, Vangažos, Ropažu novadā.

CV un pieteikumus gaidīsim līdz 2024. gada 1. martam, sūtot uz e-pastu: info@vangazuavots.lv, vai pa pastu – PSIA “Vangažu avots”, Priežu iela 4, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136, vai iesniegt personīgi Priežu ielā 4, Vangažos birojā, iepriekš zvanot uz 67995378.

PAZIŅOJUMS – ŪDENS AVĀRIJA GAUJĀ

Sakarā ar avāriju Gaujas ūdenstornī ir atslēgta ūdens padeve. Pašreiz tiek veikti remontdarbi. Ūdens pieslēgums tiks atjaunots pēc avārijas novēršanas. Paredzamais ūdens atslēguma laiks līdz nākošās dienas (10.12.2023.) pēcpusdienai.

PAZIŅOJUMS PAR ŪDENSVADA AVĀRIJU INČUKALNĀ

Avārijas darbi Inčukalnā pabeigti, avārioja novērsta. Ūdens padeve atjaunota.

Vēlamies izteikt lielu pateicību PSIA “SALTAVOTS” par atbalstu, par darbu avārijas novēršanā!

Liels paldies iedzīvotājiem par pacietību un sapratni!

ŪDENSVADA AVĀRIJA INČUKALNĀ

Ūdensvada avārijas novēršanas darbi Atmodas ielā 14 turpinās.

Informējam, ka pie Atmodas ielas 14 mājas tiks novietota dzeramā ūdens muca. Lūgums iedzīvotājiem izmantot iespēju uzpildīt sev nepieciešamo ūdens daudzumu līdz ūdens nav sasalis.